Rakodómunkás álláslehetőség Újszilváson

A GREEN TYRE Zrt. az Újszilváson található használt gumiabroncs-hulladék feldolgozással foglalkozó telephelyére munkatársakat keres a következő álláslehetőség betöltésére:

  • RAKODÓMUNKÁS

Amit kínálunk új kollégáink részére: megbízható, biztos háttérrel rendelkező munkáltató, versenyképes bérezés, útiköltség térítés, év végi jutalom, iskola kezdési támogatás.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikén:

  • Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.
  • Személyesen: 2768 Újszilvás, Ábrahámtelek 511/a.
  • Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Feladatok

  • Képzettséget nem igénylő betanított munka.
  • A használt gépjármű-gumi örlőgép kiszolgálására keresünk munkatársakat.

Elvárások

  • 12 órás munkarend vállalása
  • Megbízhatóság

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott