Betanított fizikai munkást keresünk Dunaharasztiban működő gyáregységbe

Ha te is szeretnéd megtapasztalni, hogyan zajlik a mindennapi élet egy piacvezető szeszesital-gyártó vállalatnál, szeretnél egy igazán családias légkörű munkahelyen dolgozni, és ezen kívül kiemelten fontosnak tartod azt is, hogy értéket teremts a munkáddal azzal, hogy Te is hozzáadsz a nagy múltú Zwack történetéhez, akkor mindenképp küldd el jelentkezésedet hozzánk, mert a Zwack Unicum Nyrt. Dunaharasztiban működő gyáregysége határozott időre (6 hónap) keres

                                                                                                BETANÍTOTT FIZIKAI MUNKÁSOKAT

Feladatok

  • Képzettséget nem igénylő - munkakörökbe csomagolásra és palackozásra keressük leendő kollégánkat

Elvárások

  • vállalja a 12 órás műszakot
  • megbízható munkaerő

Amit kínálunk

  • minden hónapban pontos, bejelentett fizetés – bruttó 1750 Ft/óra (12 órás műszak esetén + 10% pótlék)
  • munkavégzés heti 40 órában, pihenőnapokkal 12 órás műszakokban
  • havi étkezési hozzájárulás bruttó 15 000 Ft
  • heti egy ingyen étkezés
  • céges buszjárat Budapest több pontjáról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott