Területi képviselő állás Budapest - Százhalombatta

Területi képviselő - Kézműves kolbászok

Cégünk 11 éve foglalkozik prémium minőségű békéscsabai kolbászok gyártásával. A gyártást egy erre kialakított EU engedéllyel rendelkező  üzemben végezzük ötvözve a kézműves technikát az üzemi megoldásokkal, mesterséges adalékanyagok és tartósítószerek mellőzésével. Egy több év alatt kifejlesztett egyedi füstölő és érlelő technológia lehetővé teszi, hogy az év 365 napján azonos minőségben tartósítószerek nélküli prémium tradicionális házi kolbászokat készítsünk.

  • A munkavégzés helye elsősorban Budapest, telephelyünk Százhalombattán található.

Feladatok

Mik lesznek a főbb feladataid:

  • A meghatározott területeken új  ügyfelek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Slepp túrás értékestés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel személyesen, telefonon és online
  • Az ügyfeleknél felmerülő igények felmérése
  • Értékesítési megállapodások, szerződések és árajánlatok gondozása
  • Adminisztrációs tevékenységek elvégzése, értékesítési riportok, beszámolók készítése
  • Terület forgalmának és nyereségességének növelése
  • A munkavégzés helye: Budapest
  • Telephely: Százhalombatta

Elvárások

Amit az új kollégánktól elvárunk:

  • Kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási és együttműködési készség
  • Önálló, pontos és felelős munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány, gyakorlattal
  • Napi szintű partner látogatás

Előnyök

  • FMCG és HoReCa szektorban lévő kapcsolati háló
  • Területi képviselői és szektorban szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

Amit az elkötelezettségedért cserébe adunk:

  • Versenyképes jövedelmet: alapbér + jutalék
  • Céges gépjárművet
  • Változatos, sokrétű munkát egy dinamikus csapatban
  • Lehetőséget, hogy a szakmai rutinod, meglátásaid és kreativitásod egy piaci cég értékesítési tevékenységének fejlesztésében kamatoztasd,
  • Stabil hátterű vállalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott