Ásvány-ékszer eladó munkatársat keresünk Budapesten

Budapest belvárosában, a Blaha Lujza téren található Europeum bevásárlóközpontban lévő állandó ásvány-ékszer standunkra keresünk eladó munkatársat havi 12 napra. Alapfokú angol nyelvismeret szükséges.

Bejelentett alkalmazotti munka, jó kereseti lehetőséggel.

Nem nyári diákmunka, kizárólag hosszú távú, főállású munkalehetőség iránt érdeklődők jelentkezését várjuk.

A munkanapok a dolgozóval előzetesen egyeztetett havi beosztás alapján, a tárgyhónapban arányosan elosztva, néha hétvégére is esnek.

Bármely korosztályból várjuk a jelentkezőket, lehet nyugdíjas is.

Szakirányú képesítés, gyakorlat nem szükséges, a betanulás idejére is teljes munkabért fizetünk.

Feladatok

  • Vásárlók udvarias kiszolgálása

Elvárások

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott