Áruszállító, kézi és gépi anyagmozgatásra munkatársat keresünk Budapesten

Cup Revolution Kft.
Budapest III. kerület
Nettó 265 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2022. 06. 03.

ÁRUSZÁLLÍTÓ MUNKATÁRS

Szívesen dolgoznál és segítenéd egy dinamikusan fejlődő, több mint 50 budapesti partnerrel rendelkező hálózat háttér működését?

Budapest, III. kerület

Teljes munkaidő

Alap: nettó 264.000 HUF - Túlórákkal: nettó 400.000 HUF

Jelentkezésed várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

Főbb feladatok, amik Rád várnak:

  • raktárban az áru összekészítése és felrakása a szállítójárműre
  • központi raktárból az alapanyagok napi szintű kiszállítása a budapesti/vidéki partnerekhez
  • visszáruk átvétele, ezek beszállítása a raktárba
  • csoportvezető tájékoztatása, rendellenességek jelentése
  • szállító jármű üzemben tartása (tankolás, mosatás)

Elvárások

Várjuk a jelentkezésedet ha:

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Min. 2 éves gyakorlott gépjármű vezetői gyakorlatod van
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • precízen és megbízhatóan végzed a munkád
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • biztos, hosszútávú munkát keresel
  • előny, ha már dolgoztál hasonló munkakörben

Előnyök

  • 5 napos munkahét (2 szabadnappal, hétvégi munkavégzéssel is!)

Amit kínálunk

Amit kínálunk Neked:

  • stabil, bejelentett, hosszú távú munka
  • versenyképes, stabil jövedelem
  • családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott