Bővülő csapatunkba autószerelőt / villamossági autószerelőt / karosszéria lakatost keresünk

Az autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplőjeként számos helyen jelen vagyunk nem csak hazánkban, de külföldön is. Autóbuszflottánk közel 100 gépjárműből áll, melynek szervizelését, javítását dunavarsányi telephelyünkön végezzük 14 fős összeszokott csapatunkal.

Ha érdekel az autóbuszok, különleges járművek javítása, szerelése akkor jelentkezz dunavarsányi  szervizünkbe, ahova nem csak munkatársat keresünk, hanem egy csapattagot is!

Feladatok

Autóvillamossági szerelő:

  • Gépjárművek villamossági berendezéseinek javítása, karbantartása;
  • Elektromos, elektronikai berendezések, felszerelések utólagos beépítése;
  • A javítások, a beépített alkatrészek megfelelőségének ellenőrzése;
  • Használt szerszámok, műszerek karbantartása;
  • Járművek számítógépes diagnosztikája.

Karosszéria lakatos:

  • Gépjárművek alvázának, vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek elkészítése, szerelése, felújítása;
  • Szélvédő, oldalablak kivágása, beragasztása, szélvédő kavicsfelverődés javítása;
  • Ajtó és ülés működtető mechanizmusok javítása;
  • Kipufogórendszer javítása

Autószerelő:

  • gépjárművek  vizsgálata és műszaki ellenőrzése,
  • hibák feltárása és javítása,
  • gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása, cseréje, valamint javítása és felújítása,
  • zsírzás, olajcserék elvégzése,
  • gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok elvégzése,
  • gépjárművek felkészítése hatósági vizsgára,
  • autóbuszok műszaki állapotának ellenőrzése és az esetleges meghibásodás jelzése.

Elvárások

  • Mindegyik munkakörnél a szakirányú bizonytványok megléte;
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • bónusz;
  • biztos, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • erkölcsi és anyagi megbecsülés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott