Szállodai recepciós állás

Nappali recepciós munkatársat keresünk a Gödöllői Árnyas Panzióba valamint az Aszódi Galgavölgye munkásszállóra.

Feladatok

  • Vendégek érkeztetése és tájékoztatása, tartózkodás közben színvonalas, készséges kiszolgálás
  • A vendégnyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, telefonok kezelése
  • Pénzkezelés, számlázási műveletek végrehajtása
  • Szobafoglalások felvétele, rendszerben történő regisztrálása, visszaigazolása, nyomonkövetése
  • Értékesítés, ajánlatkészítés, munkafolyamatok koordinációja

Elvárások

  • Turisztikai végzettség és/vagy tapasztalat előny, de a szakma iránti érdeklődés elvárás
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, amihez önálló problémamegoldó képesség és precizitás társul
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos személyiség, emberközpontú hozzáállás
  • angol nyelvtudás
  • biztos számítógépes ismeret

Előnyök

  • Szállodai tapasztalat (előny, de nem feltétel)
  • Jogosítvány
  • Hotrest szoftver ismerete (nem feltétel)

Amit kínálunk

  • fiatalos, lendületes csapat
  • rugalmas munkarend (havi 15 nap)
  • változatos, sokszínű feladatkörök

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott