Rakodó munkást keresünk Biatorbágyra

GOLDBERG CONSULTING Kft.
Biatorbágy
Nettó 1 450 Ft - 1 550 Ft / Óra
2022. 06. 16.

Munkatársat keresünk

Rakodó munkás

pozícióba.

Szállítmányozással foglalkozó partnerünk megbízásából kollégákat keresünk Biatorbágyra (Kelenföldről a kijutás biztosított céges buszjárattal) azonnali kezdéssel.

a bejárás céges busszal biztosított a Kelenföldi vasútállomásról)

munkaidő: alapesetben hétfőtől-péntekig  09:00 vagy 12:30 órai kezdéssel  -21 óráig,  de a munkaidő és a kezdés esetenként eltérhet, a kamionok érkezésétől számától függően. A nap folyamán az kamionok beérkezése között van pihenési idő ami szintén fizetett.

Alkalmi munkavállalók jelentkezését is várjuk! Akár heti 1 nap vállalása is lehetséges.

Feladatok

  • beérkező (ruha)áru  ( dobozok)  lepakolás és szortírozása
  • raktár rendezett állapotának biztosítása, felelős raktárkezelés

Elvárások

  • önálló munkavégzésre képes, proaktív személyiség
  • pontosság
  • megbízhatóság

Előnyök

  • B jogosítvány
  • saját gépkocsi

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés - bérezés: nettó 1450-1550 Ft/óra (kb. nettó 270 - 350 e Ft / hó) - Heti kifizetéssel!
  • negyedéves bónusz
  • kelenföldről céges autóbusz
  • teljesmunkaidős és alkalmi munkavállalók jelentkezését is várjuk
  • tagja lehetsz egy fiatalos és lendületes logisztikai csapatnak, ahol számítanak Rád
  • stabil hátterű cég (a jelenlegi COVID-19 helyzetben is)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott