Gépjármű munkafelvevő ügyintéző állás Biatorbágyon

Műszaki vizsga-, eredetiség vizsgálat és gépjármű szervizbe gépjármű felvevő ügyintézőt keresünk, műszaki vizsgaállomásunkra teljes munkaidőre.

Feladatok

  • Gépjárművek okmányainak és egyéb iratok átvétele, munkalapok kiállítása.
  • Gépjármű adatok számítógépes programban való rögzítés.
  • Számlázás, gépjárművek okmányainak és egyéb iratok átadása ügyfél részére.
  • Ügyfelekkel telefonos kapcsolattartás.

Elvárások

  • Ügyfél központúság.
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés, kifogástalan számítógép kezelői tudás.
  • Jó memória készség.

Előnyök

  • Gépjárműves szektorban tapasztalat, jártasság.

Amit kínálunk

  • Nyugodt, kiszámítható munkavégzés.
  • Családias légkör.
  • Garantált fix fizetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott