Irodai-, és műszaki asszisztens munkatársat keresünk

KROC Kft.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

2022. 05. 10.

Feladatok

Óriásplakát reklámcég keres Budapest, II. kerületi székhelyére 1 fő műszaki asszisztenst 8 órás teljes munkaidőre, valamint 1 főt irodai asszisztensi munkakörbe 4 órás részmunkaidőre, mindkét munkatársat irodai munkára. 20 és 40 év közötti nemdohányzó hölgyek jelentkezését várjuk.

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek. A hasonló munkakörökben eltöltött idő nem feltétel, nyelvtudás nem szükséges. A jelentkezőktől precíz munkavégzést várunk.

Amit kínálunk

  • Fix fizetés + jutalék, hosszú távú biztos munkahely, fiatalokból álló csapat, családias légkörű munkahelyi környezet.

Fényképpel ellátott pályázatát a KROC Kft., 1021 Budapest, Budakeszi út 51/D. címre vagy a "Jelentkezem" gombra katttintva várjuk 2022. május 15-ig.