Éjszakai étterem takarítás állás Budapesten

Granpol Kft.

Takarító, takarítónő

Munkavégzés helye: Budapest

2022. 05. 13.

Éjszakai étterem takarítás állás

Budapesti munkavégzési helyszínre keresünk állandó éjszakai munkabeosztásba étteremi konyha takarító kollégákat.

Munkavégzés: 24:00 06:30-ig

Munkavégzés: Budapest

Feladatok

  • konyhai gépek, eszközök tisztítása
  • munkapultok tisztítása
  • padozattisztítás
  • szemetes ürítése

Elvárások

  • Takarítási tapasztalat konyhai vagy éttermi környezetben, min. 3 év
  • Betanítást követően önálló munkavégzés
  • Állandó éjszakai műszak vállalása
  • Igény a felelősségteljes munkavégzésre
  • Technológiai fegyelem betartása
  • A munka jellegéből adódóan,elsősorban férfi munkaerő jelentkezését várjuk.

Előnyök

  • OKJ végzettség
  • Éttermi vagy konyhai tapasztalat, mely több mint 3 éves
  • Mobilitás és jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyi környezet
  • Állandó, bejelentett munkahely
  • Éves oktatások, szakmai továbbképzések
  • Céges telefon
  • Felelősségteljes munkának megfelelő kezdő bérezés (6 órára) havi 220.000 Ft nettó és negyedéves prémium

Érdeklődni és jelentkezni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése