Ügyfélszolgálati - irodai munkatársat keresünk fogászati rendelőnkbe, a Nyugatinál

Szeretsz ügyfelekkel foglalkozni? Érdekel a lendületes ügyintézői munka, ahol van mindig tenni-venni való?

Szívesen segítenél embereknek egészségügyi problémájuk megoldásában?

Ha a fenti kérdések felkeltették a figyelmed és valamelyikre IGEN a válaszod, akkor szánj 2 percet arra, hogy megismerd az általunk kínált lehetőséget!

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI-IRODAI MUNKATÁRSAT keresünk BUDAPESTEN, a Nyugati Pályaudvar közelében, több mint 10 éve működő exkluzív fogászati rendelőnkbe!

Néhány érv, hogy miért gyere a Fixfogsor Rendelőbe dolgozni:

  • Bejelentett munkaidőt és fix, versenyképes jövedelmet nyújtunk számodra.
  • Minden hétköznap reggel 8 órai kezdéssel 16 óráig fogadjuk a pácienseket, a késő délután, az este és a hétvége a Tied! Nem kell túlóráznod.
  • Szuper csapat vár, kiváló a munkahelyi légkör, baráti közösségben töltheted a munkaidődet.
  • Rendelőnk tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető helyen van a Nyugati pályaudvarnál.
  • Az ügyfelek kiszolgálása, hívása során nem kell „hideghívásokat” intézned.
  • Mindenre megtanítunk, ami munkádhoz szükséges.

Jelentkezésed esetén próbanapot biztosítunk, amikor minden kötelezettség nélkül megismerkedhetsz a munkatársakkal és a leendő munkahelyeddel.

Amennyiben felkeltett ajánlatunk az érdeklődésed, akkor fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

Mi lenne a feladatod?

  • Aktív kapcsolattartás a személyesen és telefonon jelentkező páciensekkel.
  • Páciensek tájékoztatása.
  • Számlázás, pénzügyek kezelése.
  • Precíz adminisztráció.

Elvárások

Ha már eleve rendelkezel ezekkel a képességekkel, akkor előnnyel indulsz. Ha még nem szereztél tapasztalatot valamelyik lenti területen, akkor nálunk megtanulhatod:

  • ügyfélszolgálatban szerzett gyakorlat
  • pénzkezelésben szerzett gyakorlat
  • számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • számlázó rendszer-tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott