Felszolgáló munka Budapesten

Hot Stone Kft.
Budapest V. kerület
Nettó 500 000 Ft - 650 000 Ft / Hónap
2022. 04. 25.

Világszerte egyre népszerűbbek a „Do It Yourself”, vagyis a „csináld magad” típusú éttermek, ilyen élményközpontú konyha működik a belváros szívében, a Hot Stone Steakhouse-ban is. Ide a Hot Stone Csapatába keresünk munkájára igényes, szakmáját szerető, szakképzett FELSZOLGÁLÓ kollégát hosszútávú munkára!

Ha szereted a pörgést és dolgoznál egy menő helyen, akkor most itt a lehetőség - jelentkezz hozzánk!

Illetve kezdők, diákok jelentkezését is várjuk RUNNER (segédfelszolgáló) pozícióba!

Feladatok

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása,
  • Rendelések felvétele,
  • Ebéd, vacsora, éttermi rendezvények zavartalan lefolytatása a standard szerint,
  • Munkaterület és a szükséges eszközök előkészítése, rendben- tisztán tartása, asztalok megterítése, díszítése, töltése,
  • Számlák kiállítása, a pénz átvétele, kártyás fizetések kezelése és elszámolása.

Elvárások

  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás,
  • Ápolt, igényes megjelenés,
  • Csapatszellem, lojalitás,
  • Folyékony angol nyelvtudás, elengedhetetlen!
  • Kedves, vendégközpontú, szakmáját szerető jelentkezők önéletrajzát várjuk!

Előnyök

  • Borok ismerete,
  • Több idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Kezdő bérezés nettó 1200 Ft/ óra + borravaló,
  • Próbaidő lejártával nettó 1600 Ft/ óra + borravaló,
  • Fizetés havi nettó 500.000ft - 650.000 Ft (ez a fix órabérből + borravalóból adódik össze)
  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Meleg étkezés, kávé, szóda biztosítása,
  • Rugalmas beosztás, havi 17-18 nap,
  • Munkaidő 12.00-24.00ig,
  • Egész éves munka.
  • Fiatal, összeszokott profi csapat!
  • Fitness bérlet kedvezményes vásárlása a Go Active edzőterembe.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott