Mérlegképes könyvelői pozíció Budafokon

WaterBear Kft.

Könyvelő, könyvvizsgáló

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület, Érd, Diósd

Nettó 250000 - 500000 / Hónap
2022. 05. 10.

Budapesti székhelyű 20 éve működő partnerünk bővülés előtt áll, ezért keresik a tehetséges könyvelő kollégákat. A csapat aktuálisan 22 főből áll, alacsony a fluktuáció és stabil az ügyfélkör. A cél az, hogy elegendő erőforrás legyen a munka elvégzésére, nem az, hogy minél több munka legyen. A munkaidő jellemzően 8 óra és csak munkanapokon. A szakmai előremenetelt támogatják és a változatos ügyfélkör miatt van is lehetőség a tudás gyakorlati hasznosítására.

Csodaszép környezetben, Budapesten a 22. kerületben van az irodájuk.

Feladatok

  • Teljeskörű könyvelési tevékenység elvégzése
  • Bevallások, adatszolgáltatások, kimutatások készítése
  • Éves zárások és beszámolók összeállítása
  • Kapcsolattartás, egyeztetés az ügyfelekkel

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Aktuális jogszabályok ismerete
  • Legalább 2-3 év (teljeskörű) könyvelésben szerzett tapasztalat
  • MS Office programismeret (főként Excel)
  • Pontos, precíz, felelősség teljes munkavégzés
  • Szakmai elhivatottság

Előnyök

  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Infotéka könyvelési szoftver ismerete
  • Bérszámfejtési tapasztalat
  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, piacot lekövető jövedelem
  • Ebéd biztosítása
  • Munkáltatói visszacsatolás, munkát elismerő és támogató munkakultúra
  • Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatok és szakmai kihívások
  • Jelentős szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések, brainstormingok
  • Barátságos, összetartó csapat, madárcsicsergős, modern és igényes irodai környezet.