Területi képviselőt keresünk Budapesten

Vidett Solutions Kft.
Budapest XVII. kerület
Bruttó 220 000 Ft - 430 000 Ft / Hónap
2022. 04. 19.

Dinamikusan fejlődő gyógyászati segédeszköz forgalmazó vállalkozásunk új kollégát keres megnövekedett ügyfélforgalma ellátására / kiszolgálására.
Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerületi szaküzletünk, vagy változó, Magyarország teljes területén.

Bérezés: alap + magas jutalék.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, bővebb tájékoztatás a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon Nagy Bernadettnél

Feladatok

  • Adminisztráció (adatbázis és nyilvántartások pontos vezetése, heti riportok készítése, egyéb irodai feladatok)
  • Aktív részvétel a gyógyászati segédeszköz ellátásban (utazás, árumozgatás / pakolás, később az ügyfelek teljeskörű önálló ellátása: segédeszköz-ajánlás, próba, tanácsadás stb.)

Elvárások

Kifejezetten segítő szakmát kereső, elhivatott, szorgalmas, önálló munkavégzésre is képes, kreatív, gyors észjárású, egészségügyben jártas vagy ez iránt érdeklődő személyt keresünk.

A munkakör betöltéséhez kitűnő pszichés állapot és jó fizikum szükséges, ezen kívül az új kollégának az alábbi tulajdonságokkal, készségekkel kell rendelkeznie:

  • “B” kategóriás jogosítvány
  • saját gépjármű (próbaidő alatt)
  • stabil és biztos számítógép használat (word, excel, egyéb programok)
  • pontos és precíz munkavégzés
  • empátia
  • stressztűrés
  • fogyatékkal élő gyermekek és felnőttek elfogadása, tisztelete
  • türelem
  • sikerorientáltság
  • gyors helyzetfelismerés
  • jó problémamegoldó készség
  • gyors, de jó döntésekre való készség
  • elhivatottság
  • továbbá alap elvárás az ügyfeleinkkel folytatott magas szintű kommunikáció és a hivatástudattal együtt járó kellő mértékű alázat.

Előnyök

  • Gyógyászati segédeszköz-forgalmazói tapasztalat, vagy sérült gyermekek, idősek gondozásával kapcsolatos munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett munka
  • hosszútávú, biztos és stabil munkahely
  • toleráns vezetőség
  • önállóság
  • meglévő ügyfélkör
  • szakmai továbbképzés
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • előrelépés (vezetői szint)
  • költségtérítés
  • technikai háttér biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott