Futárokat keres a Foodpanda

Bágyon Erik Egyéni vállalkozó
Budapest és környéke
Bruttó 50 000 Ft - 800 000 Ft / Hónap
2022. 04. 14.

Futárokat keres a Foodpanda!

A foodpanda.hu (korábbi nevén netpincer.hu) a Delivery Hero Hungary Kft. tulajdonában lévő online ételrendelési portál márkaneve 2021 októberétől. Célja, hogy összegyűjtse a házhoz szállítást kínáló éttermeket és a rendelők számára minél egyszerűbbé tegye az ételrendelést.

Feladatok

  • rendelések felvétele az éttermekből, büfékből, boltokból
  • rendelések kiszállítása a megrendelőkhöz

A rendeléseket egy applikáció automatikusan osztja.

Elvárások

  • okostelefon mobilnettel
  • saját vagy bérelt jármű (bicikli, robogó vagy kocsi)

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható vállalati múlt
  • melegentartó táska
  • céges ruha (póló, dzseki, kabát)
  • TE VÁLASZTOD MEG, hogy mikor szeretnél dolgozni: dolgozhatsz délben vagy csak este, csak hétköznap, vagy csak hétvégén, egész héten, ahogy te szeretnél, tehát részmunkaidőben is végezhető
  • kéthetente fizetés
  • megismerheted a várost, ahol dolgozol

Fizetés:

Hogy mely településeken lehet dolgozni, s ott mennyit lehet keresni, azt a lenti linken keresztül tudod megnézni. Annyit tennék hozzá, hogy budapesti futárként nyugodtan számolj kb 3 címmel óránként (ezt szorozd meg az általad választott zóna és jármű címpénzével), innentől kezdve pontosan ki tudod számolni, hogy bizonyos munkaórával mennyit fogsz keresni egy hónapban:

Az óradíjak általában 2400-2800 Ft között alakulnak.

Miért éri meg most jelentkezni?

20 000 Ft-nyi foodpanda kupon, plusz nettó 20 000 Ft, így összesen 40 000 Ft értékű bónusz jár minden új futárnak, aki április 11 és április 29 között szerződik a FoodPandával, és a következő 1 hónap alatt 120 órányi műszakot teljesít (azaz: kb 30 munkaórát egy héten, vagy 6 órát minden hétköznap).

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott