Projektmenedzser állás angol vagy német nyelvtudással rendelkezőknek Budapesten a 9. kerületben

Magyarország egyik vezető fordítási szolgáltatójaként számos hazai, uniós intézmény és vállalat részére nyújtunk különböző fordítással, lokalizálással kapcsolatos szolgáltatásokat.

Jelenleg 1 fő projektmenedzser munkatársat keresünk budapesti irodánkba angol, vagy német nyelvtudással.

Feladatok

  • Fordítási projektek szervezése, irányítása, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Munkák kiadása fordítóknak
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Angol, vagy német nyelvtudás (lehetőség szerint középfokú, vagy felsőfokú szint)
  • 40 óra/hét
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word, stb.)
  • Pályakezdő/friss diplomás, vagy nappali tagozatos aktív/passzív tanulmányok is

Amit kínálunk

  • Lelkes, támogató csapat
  • Új iroda
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet

Kérjük, hogy jelentkezésedet a fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal küld el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pozíció oldalunkon is megtalálható: https://gyorsforditas.hu/projektemendzser-allas/

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott