Betanított felületkezelő állás, akár azonnali kezdéssel

Fort Facility Kft.
Budapest X. kerület
Nettó 260 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2022. 03. 31.

Amennyiben változatos munkalehetőséget keresel, és szívesen tanulnál új technológiákat, csatlakozz budapesti csapatunkhoz akár azonnali kezdéssel! Pályakezdők jelentkezését is várjuk! A FORT Facility Kft. professzionális felülettisztítás, felületvédelem, felületkezelés területén 30 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő magyar vállalkozás.

Feladatok

  • Felülettisztítási, felületkezelési munkák ellátása modern technológiákkal: Homokszórás, szárazjegezés, homlokzattisztítás, különböző felületek állagmegóvása, ipari gépek, üzemi területek, berendezések tisztítása. Közepesen nehéz fizikai munka!

Elvárások

  • Jó fizikum, állóképesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, igényes munkavégzés
  • Nyitott az új feladatokra

Előnyök

  • Szakmunkás vagy OKJ végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Személyi emelőgépkezelő képesítés (32-582-02)

Amit kínálunk

  •  Teljes munkaidőben bejelentett munkaviszony
  •  Egy műszakos munkarend
  •  Fizetés: nettó 300.000,- Ft/hó, próbaidő után
  • Munkába járási támogatás
  •  Bónusz, pótlékok
  • Túlórázási lehetőség
  •  Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye Budapest és Pest megye

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott