BioTechUSA - Bolti eladó-szaktanácsadó állás (Dunakeszi vagy Budaörs)

Mindig is érdekelt a sport, az egészséges életmód és szeretnél másoknak is segíteni abban, hogy fittebb és egészségesebb életet éljenek? Ha szívesen értékesítenéd Európa egyik legnagyobb étrendkiegészítő gyártójának termékeit, akkor csatlakozz csapatunkhoz és tegyük együtt sportosabbá és egészségesebbé az egész világot!

Feladatok

  • Szaktanácsadással segíted vásárlóinkat a megfelelő sporttáplálék és étrend-kiegészítő termékek kiválasztásában
  • Gondoskodsz az üzlet nyitásáról, zárásáról és a vevőtér rendben tartásáról
  • Kezeled a pénztárgépet és a bolti programot
  • Felelsz a logisztikai feladatokért (raktári rend, áruátvétel, árufeltöltés, leltár stb.)
  • Ellátod az üzletmenethez tartozó adminisztrációs teendőket

Elvárások

  • Jól kommunikálsz és fontos számodra az ügyfélélmény
  • Nem idegen számodra a sport és táplálékkiegészítők világa
  • Megbízható vagy és önállóan, eredményorientáltan végzed a munkád

Előnyök

  • Vannak ismereteid a táplálékkiegészítők, étrend-kiegészítők, valamint a helyes táplálkozásról
  • Sporttudományi vagy táplálkozástudományi végzetséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már korábban kereskedelemben

Amit kínálunk

  • Stabil és kiszámítható munkahelyet biztosítunk
  • Részt vehetsz szaktanácsadói képzési programunkban, ami során tapasztalt oktatóink és vezetőink támogatják a szakmai fejlődésedet
  • Pályakezdőként és tapasztalt munkavállalóként is előrelépési és hosszú távú karrierlehetőség vár rád a vállalatunk számos területén
  • 30%-os kedvezménnyel vásárolhatsz a több, mint 1500 termékből álló portfóliónkból
  • Kellemes környezetben és tervezhető, rugalmas munkaidő beosztás szerint végezheted a munkádat. (Átlag heti 3-4 nap, az üzletsor nyitvatartási ideje szerint).
  • Részese lehetsz fiatalos, sportos közösségünknek, ahol értékeljük a különbözőségeket és a kreativitást
  • Támogatunk a sportos életmódban, ezért lehetőséged lesz a saját és szponzorált sportrendezvényeinken való részvételre

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott