Műszaki értékesítési asszisztens pozícióban munkalehetőség Gyálon

POWER BELT Kft.
Gyál
2022. 04. 14.

A Power Belt Kft. Magyarország egyik piacvezető nagykereskedelmi vállalkozása a hajtástechnikai termékek forgalmazásában, több, mint 28 éve.

Családias légkörű cégünk műszaki érdeklődésű csapattaggal kívánja bővíteni munkatársi gárdáját gyáli telephelyén. Várjuk jelentkezésed, ha nyitott vagy a fejlődésre és szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni.

Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel szóban és írásban
  • Rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása, számlázása
  • Árajánlatok készítése, kiküldése és nyomon követése
  • Műszaki és technikai segítségnyújtás a partnerek részére
  • Ipari tömlők, hidraulika tömlők és alkatrészeik beazonosítása
  • Menedzser munkájának támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Műszaki érdeklődés
  • Minimum egy éve hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógép és MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kereskedelemhez való affinitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyök

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Piacképes, dinamikusan fejlődő bérezés, (rendszeres bérkorrekció)
  • Megbízható, stabil munkahely (négy Covid-19 hullámot is leépítés nélkül, sikerrel zártunk)
  • Cafeteria (SZÉP kártya), bejárás támogatás
  • Két telephely között átjárás céges gépjárművel biztosított reggel és munkavégzés után (kb. 8-10perc)
  • Kávé, tea korlátlan fogyasztása
  • Folyamatos, a munkakörrel kapcsolatos oktatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott