Cégünk a Rikovinett Kft. irodai asszisztenst keres ceglédi telephelyére

Rikovinett Kft.
Cegléd
2022. 04. 17.

Családias légkörbe keresünk irodai asszisztenst, 6 / 8 órás munkaviszonyban.

Feladatok

  • új partnerek felkutatása, megbeszélések és találkozók szervezése;
  • meglévő partnerekkel történő hatékony kapcsolattartás;
  • emlékeztetők készítése, feladatok kiosztása, határidős feladatok nyomon követése;
  • üzletkötő munkatársakkal történő hatékony kapcsolattartás;
  • értékesítési munka támogatása;
  • árajánlatok készítése;
  • rendelések rögzítése és nyomon követése

Elvárások

  • felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • pozitív gondolkodás
  • nagy terhelhetőség
  • kiváló kommunikációs- és szervezői készség
  • önálló, ugyanakkor csapatjátékos szemlélet
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (böngésző, Office)
  • középfokú angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkáltatói háttér
  • Világos és egyértelműen kommunikált jövőkép, ehhez kapcsolódó területi célok és cselekvési tervek
  • Támogató csapat
  • Versenyképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott