Felvonó karbantartó munkalehetőség Pest megyében

LIFTTECHNIKA Kft.
Pest megye
Nettó 250.000 Ft - 400.000 Ft / Hónap
2022. 03. 11.

Munkatársat keresünk felvonószerelő-karbantartó pozícióba.

A Lifttechnika Kft. 1990-ben alakult, 100% magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat fő profilja az építőipar és gyártás, ezen belül felvonók tervezése, gyártása és beépítése.

A cég tevékenységi köre egész Magyarországot lefedi. Célunk, hogy az értékteremtés és fejlődés révén tovább erősítsünk vállalatunk belföldi pozícióját.

Feladatok

  • Liftek rendszeres karbantartása
  • Eseti hibaelhárítás
  • Műszaki állapotfelmérés

Elvárások

  • Felvonószerelői végzettség VAGY műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség (betanítással és képzéssel)
  • „B” kategóriás érvényes jogosítvány, gépkocsivezetői tapasztalat

Előnyök

  • Műszaki (gépészeti vagy elektronikai) területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Heti 5 napos, 1 műszakos munkavégzés
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Tapasztalat függvényében megegyezés szerinti bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Céges mobiltelefon
  • Céges autó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott