Nyílászáró szerelő/szerviztechnikus kollégát keresünk, budaörsi telephelyünkre

Nyílászáró szerelő/szerviztechnikus kollégát keresünk!

Prémium/Luxus kategóriájú nyílászárók és árnyékolástechnikai termékek beépítésére, szervizelésére keresünk igényes, precíz munkatársat Budaörsi csapatunkba.

Feladatok

  • Nyílászárók, homlokzati árnyékolók szerelése, szervizelése.
  • A korábban beépített nyílászárók karbantartása, alkalmankénti javítása
  • Távirányítók programozása, stb.

Elvárások

  • Építőiparral kapcsolatos műszaki végzettség
  • pontosság, kulturált megjelenés

Előnyök

  • Gyakorlat
  • B- kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • emelőgép kezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Korrekt bejelentett bérezés
  • Biztos, háttér
  • Változatos munka, fejlődési lehetőség
  • Családias, barátságos, fiatalos légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott