Elektroműszerész, szerviztechnikus műszaki munkatársat keresünk Budapesten

Budapesten - jelenleg a XV. kerületben - az év második felétől a Gödöllői Ipari Parkban található kapuautomatizációs nagykereskedelmi cég (Safe Home Kft.) keres elektroműszerész munkakörbe szakmai tapasztalattal és alapfokú angol nyelvtudással rendelkező 8 órás munkatársat.

Érdeklődés és kölcsönös szimpátia esetén bővebb információkat küldünk.

Önéletrajzot fizetési igénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Feladatok

  • Helyszíni szervizelés, telepítés az ügyfeleknek – felettes utasítása szerint
  • Elektronikai és mechanikai javítás, szervizelés, fizetendő javítási díj megállapítása
  • Szervizszoba rendszerezése, rendben tartása
  • Alkatrészek megrendelése külföldről és belföldről
  • Telefonos műszaki segítségnyújtás és tanácsadás ügyfeleinknek
  • Segítségnyújtás az irodai alkalmazottak és az ügyfelek részére
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Eladó helyettesítése
  • Felettes által meghatározott egyéb feladatok

Elvárások

  • Elektronikus vagy műszaki végzettség
  • Szerviztechnikus területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyök

  • Pesti / Kelet- vagy Dél Pest megyei lakóhely, a cég Gödöllőre költözése miatt (az év 2. felében).

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, megbízható munkahely, versenyképes fizetés, forgalom után járó bónusz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott