Sürgősen fogorvost keresünk Budapesten a XV. kerületben

Budapesten a XV. kerületben található felnőtt NEAK-os rendelőbe SÜRGŐSEN, fogorvost keresünk.

Ha szeretnél egy jó csapatban dolgozni és a bértámogatásból is szeretnél részesülni, ne habozz!

Ebben a Covid-os bizonytalan helyzetben egy Neak-os rendelő mindig nyitva marad, stabil munkahelynek számít.

A részleteket email váltás során vagy telefonon, illetve személyesen tudjuk megbeszélni.

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Minden jelentkezőnek válaszolunk!

Feladatok

  • Fogorvosi feladatok ellátása heti 30 órában

Elvárások

  • Fogorvosi végzettség

Előnyök

  • Stabil, NEAK finanszírozott rendelő, ahol a bértámogatás is elérhető.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott