Követeléskezeléssel foglalkozó gazdasági társaság személyes felkereső / behajtó pozícióra munkatársat keres

Cash&Collect Kft.
Cegléd
2022. 01. 13.

Követeléskezeléssel foglalkozó gazdasági társaság személyes felkereső,behajtó pozícióra munkatársat keres.

Feladatok

  • Adósok személyes felkeresése, tárgyalás az elmaradás rendezéséről
  • Részletfizetési megállapodások kötése
  • Fénykép és Környezettanulmány készítése
  • Az ügyekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Felszólító levél személyes átadása
  • Tartozáselismerő nyilatkozat aláíratása
  • az adósok tájékoztatása a behajtási folyamatról

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs,- tárgyalási,- és problémamegoldó készségek
  • Határozott fellépés és kitartó munkavégzés
  • Eredményorientáltság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • érettségi
  • Saját gépjármű és B kategóriás jogosítvány
  • Számítógép ismeret és internet hozzáférés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott