Budaörsi logisztikai központunkba munkatársat keresünk raktáros munkakörbe

inLOG&CO Kft.
Budaörs
2022. 01. 27.

Dinamikusan fejlődő cégünk új munkatársat keres

Budaörsön található logisztikai központunkba az alábbi pozícióba:

Raktári komissiózó (áru összekészítő)

Csatlakozz hozzánk! www.inlog.hu

Feladatok

Csapatunk tagjaként feladatod lesz a vevői rendelések összekészítése, illetve szállításra történő előkészítése.

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • termékek be- és kitárolása;
  • polcokra történő pontos elhelyezése;
  • vevői rendelések összekészítése PDA segítségével
  • az összekészített rendelések csomagolása, pótcímkézése
  • könnyű fizikai anyagmozgatás

Elvárások

EZT A LEHETŐSÉGET NEKED TALÁLTUK KI, HA:

  • középfokú vagy szakmunkás iskolai végzettséggel rendelkezel
  • tapasztalt vagy raktári területen történő munkavégzésben
  • nem jelent gondot számodra a csapatban történő munkavégzés
  • precíz és lendületes munkavégzés jellemez

Előnyök

  • raktározásban, komissiózási feladatokban szerzett tapasztalat
  • targoncás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra
  • versenyképes fizetést, túlóra pénzt ajánlunk
  • jó hangulatú, fiatalos csapatot

MUNKAIDŐ:

Egy műszakos munkarend: 08.00 – 16.30

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott