Könyvkötőt / betanított könyvkötőt / digitális nyomdagép kezelőt keresünk Érden

Érdi Rózsa Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Érd

2022. 01. 10.

Két évtizede, több műszakos rendben működő, folyamatosan fejlődő Érd-Parkvárosi nyomdánkba keresünk kollégákat kötészetünkre!

Hajtogatógép, beakasztó, egyenes vágó gépek kezelése a feladat. Betanítást vállaljuk!

Versenyképes jövedelem, kultúrált munkahely, jó kollektíva.

Távolabb lakók számára jelentős összegű lakhatási támogatást és uti költséget biztosítunk.

Feladatok

  • Nyomdai hajtogató gép, ragasztó kötő gép kezelése, egyenes vágógép kezelése!
  • Digitális nyomdagép kezelése, ebben a pozícióban minimális számítástechnikai tudás szükséges, betanítást vállalunk!

Elvárások

  • Pontosság
  • Lendületes munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos munkahely
  • Kultúrált környezet