Repülőgép kiszolgáló / berendezés kezelő álláslehetőség

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő magyar tulajdonú Airport Service Budapest Zrt. munkatársakat keres REPÜLŐGÉP KISZOLGÁLÓ BERENDEZÉS KEZELŐ munkakörbe!

Jelentkezz hozzánk, ha szereted a repülőgépeket és a különleges járműveket.

A repülőgépek kiszolgálása egy varázslatos világ.

A repülőgépek parkolóhelye környékén számtalan jármű és kiszolgáló eszköz fordul meg.

A kollégáink feladata, hogy egy precíz rendszer szerint végezzék a tevékenységüket.

Feladatok

A repülőgép kiszolgálásához szükséges különleges járművek és eszközök kezelése (szakmai képzettség függvényében)

  • Speciális reptéri autóbuszok vezetése
  • Repülőgépek mozgatása speciális repülőgép vontatóval
  • Repülőgép utaslépcső kezelése
  • Catering ellátmány szállító autó vezetés
  • Repülőgép földi áramforrás kezelése
  • Ivóvíz szállító autó kezelése vezetése
  • Repülőgép légkondicionáló kezelése
  • Repülőgép konténerrakodó berendezés kezelése
  • Repülőgépek hajtóműveinek sűrített levegős indítása

Elvárások

  • Minimum B, C, D jogosítvány
  • Jó problémamegoldó készség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • OKJ gépkezelői jogosítvány (előny)

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megfelelő bérezés
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott