Menedzser asszisztens állás Csepelen

Loksacél Kereskedelmi Kft.
Budapest XXI. kerület
Bruttó 430 000 Ft / Hónap
2022. 01. 21.

Több, mint 20 éve a magyar kereskedelmi szektorban sikeresen működő kis, 12 fős családi vállalkozás csepeli (Csepel Művek területén található) raktári irodájába keres fiatalos gondolkodású, gyakorlattal rendelkező vezetői asszisztenst egy Hölgy személyében.

A feladat elvégzése nem home officeban történik!

Feladatok

  • A vezetői feladatok teljes körű átlátása és támogatása
  • A vezetők szemléletének megismerése és távollétükben képviselete
  • A személyzeti állomány adminisztrációja és koordinálása (szabadság, betegség, túlóra)
  • A cég számítógépes rendszerének magabiztos használata
  • Havi és időközi jelentések elkészítése
  • A beérkező kamionok koordinációja (heti 2-3 kamion)
  • A beszállítók felügyelete (határidők, késések folyamatos áttekintése)
  • Központi e-mailes kommunikáció átlátása és lebonyolítása
  • Online platformokon (Google, Facebook) és hirdetményeken való kommunikáció támogatása

Elvárások

  • több éves asszisztensi múlt és szemlélet
  • középhaladó szintű Office ismeretek (Excel kiemelten)
  • jó kommunikációképesség
  • aktív részvétel a csapatban

Előnyök

  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban

Amit kínálunk

  • Kisforgalmú, az óvintézkedéseket betartó iroda
  • 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű szerződés
  • Cafeteria juttatás
  • féléves és év végi prémiumok
  • hétfőtől-péntekig tartó, 38,5 órás munkarend családias környezetben
  • fizetés a tapasztalatok függvényében kerül megállapításra, minimum bruttó 430e ft

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott