Ács-tetőfedő-bádogos feladatokra munkatársat keresünk Dunakeszin

Ácsolunk Kft.
Dunakeszi
2022. 01. 20.

Az Ácsolunk Építőipari Kft. egy folyamatosan fejlődő építőipari cég, mely fő tevékenysége a tetőszerkezetek ácsolása, fedése és bádogozása.

Jól felszerelt gépparkkal és csapatával, az elmúlt években rengeteg ügyfelünk elégedett az elvégzett munkánkkal.

Ezt a cég a jó szervezésnek és remek munkatársaknak köszönheti.

Feladatok

  • Ács szerkezetek gyártása rajzról
  • Tetőfedés az ÉMSZ irányelve szerinti
  • Épület bádogozása, műhelyben előregyártás
  • Tetőablak és hozzá tartozó külső és belsőárnyékolók beépítése
  • Gépi-, kézi anyagmozgatás
  • Munkahely rend fenntartása

Elvárások

  • Jó fizikummal rendelkező, tanulásra és fejlődésre nyitott, önálló munkavégzésre képes, megbízható, felelősségteljes, munkáját szívesen és precízen végzi, hosszú távra tervez.

Előnyök

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy szakmában szerzett tapasztalat
  • Tervrajz olvasása
  • Szakágban anyagismeret
  • Csapat irányítás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony
  • Korrekt, pontos bérkifizetés
  • Lehetőség a folyamatos tanulásra és fejlődésre
  • Jól felszerelt géppark
  • Munkaruha, védőfelszerelés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Bejelentett munkaviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető