Ecseri kezdéssel és végzéssel napi bejárós áruszállító munkalehetőség

WSZL Kft.
Pest megye
Nettó 500.000 Ft - 700.000 Ft / Hónap
2022. 01. 20.

A (WSZL) Magyarország első számú logisztikai szolgáltatója, legyen szó raktározásról vagy áruszállításról, hosszútávra keressük megbízható kollégáinkat.

Feladatok

  • C vagy CE kategóriával napi bejárós áruszállítás (száraz, hűtött, fagyasztott)
  • Kisautóval egy műszakos nappali munkarend
  • Nagy autóval váltott műszakos munkarend, nappali kezdés 6-10.00 között, éjszakai kezdés 20:00
  • Ecseri kezdés és végzés
  • Budapest és Pest megyei áruházak ellátása (esetenként Dorog, Esztergom, Balassagyarmat)
  • Egy körben maximum 2 bolt terítése, kisautóval 1-4 bolt
  • Nem feltétlenül esik hétvégére a pihenőnap
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
  • A szállítandó áru rakodása elektromos vagy kézi békával.
  • Fizetés: a kisautósoknál eltérő lehet a leírt kategóriától

Elvárások

  • CE kategóriás jogosítvány,
  • GKI igazolvány,
  • PÁV I, II, vagy III,
  • Digitális gépkocsivezetői kártya
  • Áruterítésben szerzett tapasztalat, valamint nyerges tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • COVID alatt is stabil munkahely!
  • Teljes munkaidős állás.
  • Azonnali munkakezdés.
  • Korszerű, automatizált járműpark.
  • Hosszú távú lehetőség.
  • Biztos háttér, kiszámíthatóság.
  • Mindig időben érkező fizetés.
  • Dolgozói kedvezmények.
  • Céges telefon.
  • Hűségbónusz.
  • Iskolakezdési támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott