Vagyonőr munka Budapesten

Sorting System Kft.

Vagyonőr, biztonságőr

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Nettó 1100 - 1100 / Óra
2022. 01. 12.

Tisztelt Vagyonőrök!

Azonnali belépéssel keresünk belvárosi gyalogos járőrszolgálatra vagyonőr kollégákat.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület Munkarend: 24 órás, 12 órás nappalos vagy éjszakás illetve 8 órás nappalos, délutános vagy éjszakás.

Beugrós kollégák jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Kizárólag Urak jelentkezését várjuk!
Szállás nincs!

Hosszú távú munkalehetőség.

Bérezés: nettó 1100Ft/óra.

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Feladatok

  • gyalogos járőrszolgálat

Elvárások

  • A sikeres felvétel feltétele az érvényes vagyonőri igazolvány és érvényes tanúsítvány megléte.

Jelentkezéskor, kérem tüntesse fel a telefonszámát is!

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Szeretne hasonló állásokról értesülni e-mailben?

Jelentkezzen be és állítsa be a hírlevelet, hogy értesüljön az Önnek legmegfelelőbb állásokról.