Oktatás és vizsgaszervezés területére felnőttképzéssel foglalkozó munkatársat keresünk Budapesten

Budapesti irodánkba

oktatás és vizsgaszervezés területére

felnőttképzéssel foglalkozó munkatársat keresünk

Jelentkezni aktuális önéletrajz, motivációs levél és bruttó fizetési igény megküldésével.

Feladatok

  • Szakmai képzések és vizsgák, hatósági és szakmai programok, továbbképzések szervezése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a képzésben résztvevőkkel, vizsgázókkal, oktatókkal, partnerekkel
  • Adminisztratív feladatok ellátása, a kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése, ellenőrzése
  • Online marketing eszközök hatékony alkalmazása
  • Szolgáltatásaink értékesítése, ügyfélszolgálati feladatok

Elvárások

  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) készségszintű ismerete

Előnyök

  • diploma és/vagy adminisztrációs, vizsga/képzésszervezési, ügyfélszolgálati területen szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • Fő állású, határozatlan munkaviszony
  • Intenzív szakmai támogatás
  • Elkötelezett, lendületes csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott