Helyszíni ipari airless festő álláslehetőség

OSTORHÁZI Bevonattechnika Kft.
Százhalombatta, Érd
Nettó 2 700 Ft / Óra
2021. 12. 07.

Legyél Te is bevonattechnikai szakember!

Ha váltani szeretnél dolgozz velünk a 30 éves Ostorházi Bevonattechnika Kft-nél!

Megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőség!

A cég profilja: szemcseszórás, ipari festés, korrózió elleni védelem, különleges bevonatok, iparipadlók, beton szigetelések készítése.

Cégünk „2014 Év Vállalkozója” cím után 2020-ban „Az Év iparosa” címet is elnyerte.

Munkavégzés helye: Magyarország országosan (Százhalombatta központtal)

Feladatok

  • anyagmozgatás
  • bevonatok elkészítéséhez szükséges segédszerkezetek (létrák, bakok, sátrak, fix vagy guruló állványok) telepítése
  • felület előkészítés
  • előkészített felület ellenőrzése festés megkezdése előtt
  • felhaszálandó anyagok előkészítése technikai adatlap alapján
  • technológiai utasításnak megfelelően a bevonatrendszer felhordása, kialakítása
  • munkakörébe tartozó berendezések (kompresszorok, aggregátor, Orbiter III, csőbelső-festőgép, airless festőgép, HVLP festőgép), eszközök előkészítése, használata, napi karbantartása
  • munkavégzés (festés) közben nedves rétegvastagság- és minőség ellenőrzés az esetleges rendellenességek felismerése
  • az észlelt hibák javítása

Elvárások

  • precíz, igényes munkavégzés

Előnyök

  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • munka tapasztalat korrózióvédelemben
  • festő, fényező

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem 2.700.- Ft nettó kezdő óradíj (sikeres házi vizsgát követően)
  • automatikus óradíj növekedés munkában töltött évek alapján
  • folyamatos munkalehetőség télen, nyáron
  • tanulási, előre lépési lehetőség
  • családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott