Dohánybolti eladó állás Budapesten

Trafikal Trade Bt.
Budapest XI. kerület, Budapest X. kerület
Bruttó 270 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2021. 11. 02.

Budapesten működő Nemzeti Dohányboltokba keresünk eladó kollegát teljes munkaidős állás betöltésére.

Ha fiatalos, pörgős vagy, szeretsz emberekkel kommunikálni, akkor Te vagy a mi emberünk!

Ha szeretnél egy tiszta, rendezett üzletben dolgozni, ahol egy hónapra előre ismered a beosztásodat, 8 órát dolgozol naponta, pihenőnap igényedet figyelembe veszik, a szabadságod tervezhető, jelentkezz!

Jelentkezésedet a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon várom, illetve a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.

Feladatok

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása
  • gyors, precíz pénztármunka
  • árukészlet feltöltés, áru rendezés, az üzlet takarítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi/eladó szakképesítés)
  • Stabik számítógép használat, ezen belül Word, Excel ismeret, levelezőrendszerek használata.

Amit kínálunk

  • Az eladó munkakörben 8 órás foglalkoztatásban a próbaidő alatt jelenleg elérhető legmagasabb bruttó járandóság 280.000 Ft .
  • Pótlékok: műszakpótlék 30%, vasárnapi pótlék 100%, kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése,  leltár egyezőségért és forgalom után negyedévente prémium.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott