Raktáros - szállító - bútorpakoló feladatok ellátására munkatársat keresünk törökbálinti bútorüzletbe

DanConcept Kft.
Törökbálint
Nettó 320 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 12. 01.

Az IDdesign lakberendezési bútorüzlet a törökbálinti Maxcity áruházban raktáros kollégát keres meglévő csapatába.

A feladatok az áru átvétel összekészítés mellett a termékek az üzletbe felvitele, bútorok összeszerelése, lecsomagolása. Együttműködés az értékesítő kollégákkal. Cégünk 30 éves így stabil munkahelyet biztosít a jelentkezők számára. Fiatal csapat várja az új jelölteket.

Munkavégzés: hétfőtől péntekig 9:30-18:00-ig, évi néhány alkalommal hétvégi munkavégzés akciós időszak alatt, mely hétköznap lecsúsztatható.

Feladatok

  • Áruérkezés előkészítése
  • Áru átvétele kézi erővel, rendszerezése, címkézése, hivatalos dokumentumok kitöltése
  • Áru kitárolása, betárolása, valamit a szállítandó áru kézi erővel való összekészítése
  • Raktár rend fenntartása
  • Szállító- szerelő céggel való kommunikáció, adminisztrációk kezelése
  • Üzletek közötti heti 1-2x áru szállítás, így jogosítvány feltétel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, vagy ezen a területen eltöltött több éves tapasztalat, referencia személy bemutatásával előző vagy korábbi munkahelyről
  • A cég ügyfélköre miatt az ápolt kulturált megjelenés és viselkedés elengedhetetlen
  • Jogosítvány szükséges kisteherautó vezetési rutin

Előnyök

  • IKEA-nál, KIKA-nál  vagy hasonló bútoros cégnél szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői képesítés
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Office, Outlook)

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú vállalatszemlélet
  • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költséghozzájárulás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott