C kategóriás sofőrt keresünk azonnali kezdéssel teljes munkaidőre belföldi árufuvarozásra

TOUJOURS ROULE Kft.
Budapest XXI. kerület
Nettó 240 000 Ft / Hónap
2021. 10. 13.

Budapest XXI. kerületében 18 éve működő fuvarozó cég vagyunk és azonnali munkakezdéssel sofőrt keresünk C kategóriában+ GKI kártyával és hátfal gépkezelői vizsgával, bejelentéssel teljes munkaidőre belföldi árufuvarozásra.

Cégünk családias, a munkatársak segítik egymást. Az áruk széles spektrumában szállítunk: öntvényeket, növényeket, orvosi gépeket, bútorokat, sütőipari berendezéseket, építő- és szigetelőanyagokat.

Vállalunk költöztetéseket, s földmunka gépekkel is dolgozunk.

Feladatok

  • A papírmunka és a tgk rendben tartása is feladat.
  • Raklap mozgatása az alapfeladatok egyike.
  • Nincs két egyforma nap.
  • Problémamegoldó készséged és humorod is hozd magaddal.

Elvárások

  • megjelenésedre és munkádra legyél igényes, pontos.
  • Végzetségedről, ami a feladatok ellátásához szükséges, igazold: C kategória, GKI kártya, hátfal gépkezelői vizsga, orvosi alkalmassági is szükséges.

Előnyök

  • Minimum 3 év fuvarozásban eltöltött idő.

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint.
  • Jó hangulatú mini csapat.
  • Bejelentés teljes munkaidőre.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott