Budapesten értékesítő munkatársat keresünk 14. kerületi bemutatótermünkbe

MÉTA Hungary Kft.

2021. 10. 06.

A Méta Hungary Kft egy hidromasszázs gyártására specializálódott gyártó, valamint fürdőszobatermékeket forgalmazó cég Magyarországon.

Munkatársaink az elmúlt 20 évben a hidromasszázs gyártásban rengeteg tapasztalatot és rutint felhalmozva hozták létre a VitalSpa masszázsmedence márkát.

A fenti fő termékcsoportunkon kívül az M-ACRYL kádak és a RADAWAY zuhanykabinok egészítik ki a portfóliónkat, így számos viszonteladói partnerrel dolgozunk együtt évtizedek óta.

Néhány éve létrehoztunk egy egyedülálló kád, kabin és jakuzzi bemutatótermet, mely segíti viszonteladói partnereink munkáját.

Feladatok

Leendő új Munkatársunk Magyarország legnagyobb Vitalspa jakuzzi Bemutatótermében,  magas színvonalú értékesítést sajátíthat el, mind a Jakuzzik, mind pedig a kádak és zuhanykabinok értékesítésének területén.

  • A szalon minőségi szolgáltatási színvonalának fenntartása
  • Vevői igények feltérképezése
  • Árajánlatok készítése
  • Értékesítés
  • Viszonteladókkal való együttműködés
  • Adminisztrációs feladatok
  • Telefonos tájékoztatás, termékinformáció biztosítása
  • Riportok készítése

Elvárások

Olyan munkatársat szeretnénk, akik számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

  • Az ideális jelölt legalább 3 év értékesítési tapasztalattal rendelkezik.
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt.
  • Pozitív életszemlélet, gyakorlatias
  • Terhelhető, kiváló kommunikációs képességű
  • Megjelenésében hiteles

Előnyök

  • Wellness iparágban, fürdőszoba szalonban szerett tapasztalat.
  • Építőipari végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos szakmai karriert és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk
  • Versenyképes munkabér, cafeteria
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Képzések

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott