Bolti eladó, szaktanácsadó munkalehetőség Solymár településen

BioTech USA Kft.
Solymár
2021. 10. 06.

Érdekel a sport, az egészséges életmód és nem idegen számodra a táplálékkiegészítők világa?

Ha szívesen értékesítenéd Európa egyik legnagyobb étrendkiegészítő gyártójának termékeit, csatlakozz fiatalos csapatunkhoz és tegyük együtt sportosabbá az egész világot!

Feladatok

  • Sporttáplálék-kiegészítők és étrend kiegészítők értékesítése
  • Ügyfelek kiszolgálása és tájékoztatása
  • Szaktanácsadás
  • Logisztikai feladatok (raktári rend, áruátvétel, árufeltöltés, leltár stb.)
  • Üzlet nyitása, zárása, vevőtér rendben tartása
  • Kassza és bolti program kezelése
  • Adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettséggel és kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled a számítástechnikai programokat
  • Eredményorientáltság, gyors és önálló munkavégzés jellemez
  • Kiválóan kommunikálsz és jó problémamegoldó vagy
  • Rugalmas, megbízható, talpraesett személyiséggel és sportolói szemlélettel rendelkezel
  • Igényes vagy a munkáddal szemben

Előnyök

  • Vannak ismereteid a táplálék-kiegészítők, étrend kiegészítők, valamint a helyes táplálkozás kapcsán
  • Sportos megjelenéssel, sporttal kapcsolatos előélettel rendelkezel
  • Ismered a fitnesz világát

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot, biztonságos és hosszútávú karrierlehetőséget.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, amiben tapasztalt oktatóink és szaktanácsadó képzési programunk támogatnak.
  • Munkavállalói kedvezményt több, mint 1500 termékből álló portfóliónkból.
  • A munkavégzéshez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát.
  • Jó humorú, fiatalos csapatot, mely értékeli a különbözőségeket és kreativitást.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott