Recepciós munkatársat keresünk Budapesten

Az EB HUNGARY INVEST KFT.  2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 12 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Feladatok

A feladataid lesznek:

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása (dokumentumok kezelése, iktatása, rendszerezése, nyilvántartások vezetése stb.)
  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása
  • Az irodai helyiségek rendjének fenntartatása és ellenőrzése (pl. tárgyaló, konyha, klubszoba)
  • Eszközhiány, illetve az irodai rend fenntartását érintő egyéb feladatok esetén az Irodavezető tájékoztatása
  • Üzemeltetést érintő hibák elhárításában való közreműködés, pl. karbantartók felügyelete, hibák bejelentése
  • Posta és egyéb küldemények fogadása, telefonhívások és e-mailek kezelése
  • HR osztály támogatása: interjúk szervezése, tárgyalók foglalása és előkészítése, igény esetén bekészítés. Pályázók fogadása, dokumentumok előkészítése, nyomtatása, valamint a belső információáramlásban való segítségnyújtás

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • Középfokú végzettségű (előny a felsőfokú végzettség)
  • B kategóriás jogosítványa van és rutinos vezető
  • Minimum 1-3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerője (Excel, Word, PowerPoint)
  • Jó kommunikációs képességű szóban és írásban, prezentációs képesség
  • Kimagasló szervező képességű
  • Önálló, proaktív és rugalmas

Amit kínálunk

Amit mi kínálunk leendő kollégánknak:

  • Folyamatos fejlődést és hosszútávú munkalehetőséget,
  • Izgalmas, kihívásokkal teli feladatokat: egy fejlődő szervezet működésének tökéletesítésében és fejlesztésében való részvételt,
  • Egy lendületes, összetartó és támogató csapatot, akik segítséget nyújtanak a betanulási folyamatában és a későbbi munkavégzésében is,
  • Irodai masszázst, valamint kreatív csapatépítő tevékenységekben való részvételt,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott