Bolti eladó állás Biatorbágy, Budaörs, Dunakeszi, Maglód településen

AUSAX Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Maglód, Biatorbágy

2021. 10. 16. 12:59

Saxoo London férfi ruházati termékekkel foglalkozó cég Biatorbágyi PREMIERE OUTLETBE, Budaörsi AUCHANBAN, Dunakeszi AUCHANBAN és Maglódi AUCHANBAN levő üzleteibe keres teljes, illetve részmunkaidős munkatársakat eladói munkakörben.

Feladatok

  • Termékeink értékesítése, szakszerű kiszolgálás
  • Az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása, árukihelyezés
  • Raktári feladatok
  • Leltározás

Elvárások

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • Nem igényel nyelvtudást

Előnyök

  • Ruházati kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóan végzi munkáját önállóan és csapatban is
  • Talpraesett és jól kommunikál

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség- Sokszínű feladatkör és kedves munkatársak várnak Önre
  • Intenzív betanítás
  • Azonnali munkakezdés
  • A próbaidő után dolgozói kedvezmény
  • Bónuszrendszer