Raktáros állás targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezőknek Dunakeszin

Schnaider Polymetall Kft. 23. éve áll kereskedelmi tevékenységével a piac rendelkezésére.

Raktárunk 7 munkavállalóval látja el a napi teendőket 8-16:30 h közötti nyitvatartással, túlóra nélküli munkavégzéssel.

Raktáros kollegák mellé várjuk munkájára igényes, felelősségteljes kollega jelentkezését.

Feladatok

Általános raktározási feladatok:

  • áruátvétel, -kiadás, raktári anyagmozgatás, anyagvágás, csomagolás, leltározás lebonyolítása, szállítólevelek kezelése.

Elvárások

  • Érettségi.

Előnyök

  • Targoncavezetői engedély (3324 vezetőüléses) és gyakorlat elektromos és gázos targoncán.

Amit kínálunk

  • Egy műszak hétfőtől péntekig, túlóra nincs,
  • csapatszellem, jó munkahelyi légkör.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott