Pénzügyi gyakornoki pozícióba munkatársat keresünk Budapesten

Gyakornoki pozícióra munkatársakat keresünk️ 19 éve sikeresen működő magyar pénzügyi vállalathoz

Budapesti igazgatóságunk keresi új munkatársait megnövekedett piaci igény és létszámbővítés miatt.

  • Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol rugalmas a munkaidő, mégis átlagon felüli jövedelemre tehetsz szert?
  • Elsődleges szempont számodra, hogy munka közben a személyiséged is fejlődjön, folyamatosan haladj előre az éleben?
  • Olyan munkahelyet keresel ami ötvözi a vállalkozói és alkalmazotti lét előnyeit, ezek hátrányait elkerülve?
  • Mindig is kiváncsi voltál, milyen értékesítőként dolgozni?
  • Létezik egy munkahely, ahol még a hétfő reggeleket is szeretni lehet? Kíváncsi vagy rá?

Ha IGEN akkor a ez a hirdetés most NEKED SZÓL!

Feladatok

  • Meglevő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás és kapcsolatfelvétel
  • Pénzügyi elemzések, kimutatások elkészítése
  • Backoffice tevékenységek

Elvárások

Magadra ismersz?

  • Jók a kommunikációs készségeid
  • Kitartó és magabiztos vagy
  • A nine to five munkahelyek nem neked valók
  • Szívesen dolgoznál egy szuper csapatban
  • Lenne kedved új ismereteket elsajátítani
  • Igényes vagy a munkádra és a megjelenésedre
  • Elhivatott és sikerorientált vagy
  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat kommunikációs,értékesítői vagy pénzügyi területen előny de nem feltétel.
  • Felsőfokú végzettség előny de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Modern, stílusos iroda Budapest központjában
  • Kiemelten versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Érthető és gyors betanulási folyamat
  • Profi mentorálás, vezető munkatársaink folyamatos maximális odafigyelése
  • Dinamikus és fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú karrier
  • Lehetőség vállalati utazásokra külföldön és belföldön egyaránt
  • .... És természetesen szuper csapatépítő programok!!

Amerikai tipusú önéletrajzokat várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Szakmai gyakorlat

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok