Budapesti intézménybe takarítót keresünk

Szent István Gimnázium Intézmény
Budapest XIV. kerület
Bruttó 160 000 Ft - 219 000 Ft / Hónap
2021. 09. 20.

Intézményünkbe keresünk 2 fő takarítót.

A jelentkező munkavállalók az adott területen hétköznapokon 6:00-21:30 között, 2 műszakos munkarendben láthatják el feladatukat, amelyet megyegyezés alapján oszthatnak be.

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük, hogy egy fényképet, és korábbi munkatapasztalatot tartalmazó önéletrajzot csatoljanak!

Feladatok

  • tornatermek, a kapcsolódó folyosók, öltözők és vizesblokkok.

Elvárások

  • minimum: 8 általános iskolai osztály elvégzése, arról bizonyítvány bemutatása;
  • bűntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány);
  • jó egészségi állapot.

Előnyök

  • szakképesítés nem szükséges, de a fizetési kategóriát meghatározza;

Amit kínálunk

  • bejelentett főállás;
  • végzettséghez igazodó fizetés;
  • rendezett munkakörülmények;
  • kiszámítható munkarend;
  • esetenkénti túlóra lehetőség (nem kötelező!).

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott