Értékesítés támogató / irodai asszisztens munkalehetőség Budapesten

A Családi Ingatlan Irodák 2005 óta a budapesti ingatlanpiac meghatározó szereplője.

III. kerületi csapatunkat 1 fő Értékesítés Támogató / Irodai Asszisztens kollégával bővítjük.

Feladatok

  • értékesítő csapat munkájának támogatása
  • hirdetési portálok kezelése
  • Kimutatások, prezentációk készítése, Iratkezelés,
  • általános adminisztratív feladatok
  • telefonok és e-mailek kezelése
  • Levelezés, kapcsolattartás, vendégfogadás
  • A vezetők napi munkájának támogatása

Elvárások

  • kiváló kommunikációs, probléma megoldó és szervező készség
  • rugalmas, vidám, energikus személyiség
  • precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • következetesség, határidők betartása
  • MS Office (excel, word, ppt) magabiztos használata
  • min. 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • bejelentett, 8 órás munkaviszony
  • 40 órás munkahét, szabad hétvégék
  • stabil háttérrel rendelkező munkáltató
  • egy összetartó munkatársi csapat biztonsága, jó fej kollégák
  • változatos, kihívásokkal teli munka
  • versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott