Ingatlanértékesítőket keresünk Budapesten

Starting - Immo Kft.
Budapest Margitsziget, Budapest VII. kerület
Bruttó 200 000 Ft / Hónap
2021. 08. 31.

Belvárosi irodánkban keresünk, kiadó, eladó ingatlanok közvetítésére , olyan kollégákat akiket érdekel az ingatlanszakma.

Az értékesítést szeretni kell , ez nem munka, ez hivatás!

Ha szeretnél egy jó csapathoz tartozni, ha nem csak próbálkozni akarsz valamivel, mert valamit dolgozni kell, akkor köztünk van a helyed!

Megtanítunk mindenre amit tudni kell a szakmáról ha te is partner vagy benne !

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • ingatlanok közvetítése

Elvárások

  • Agilitás,
  • üzleties megjelenés,
  • kitartás,
  • empátia,
  • csapatmunka,
  • megfelelő alázat ,
  • érettségi bizonytvány.

Amit kínálunk

  • Fix+jutalék
  • Betanítás

VII. kerületi, Garay tér 15 szám alatt található irodánkba:

  • Belvárosi kiadó és eladó ingatlanok közvetítésére 2 fő
  • VII-VIII kerületi kiadó és eladó ingatlanok közvetítésére 3 fő
  • XII. és II. kerületi kiadó és eladó ingatlanok közvetítésére 2 fő
  • XI. és XXII. kerületi kiadó és eladó ingatlanok közvetítésére 1 fő

IV. kerületi, Rózsa utcai irodánkba:

  • XIII. kerületi kiadó és eladó ingatlanok közvetítésére 1 fő,
  • XV. és XVI. kerületi kiadó és eladó ingatlanok közvetítésére 1 fő,
  • XVI. kerületi kiadó és eladó ingatlanok közvetítésére 1 fő,

Jelentkezés feltétele: érettségi bizonyítvány.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott