Raktáros állás Csepelen

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., csepeli központi raktárába keres raktáros munkatársat, aki szereti a színes feladatokat és szívesen dolgozna az alkatrészek világában!

Várjuk jelentkezésed "Csepel - raktáros" jeligével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása
  • Alkatrészek komissiózása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hétköznapi munkavégzés
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Dolgozói kedvezmény

Munkarendünk:

  • hétfőtől péntekig délelőtt (6:00 – 14:30), délután (13:00 – 21:30) – heti váltásban.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott