Pultos - eladó kollégát keresünk 16. kerületi kávézóba

16. Kerületi kávézóba keresünk pultos-eladó kollégát.

Akit keresünk, az munkájára és magára igényes, csapatjátékos és gyorsan tanul.

Nem probléma ha még nem dolgoztál ilyen helyen.

A lényeg, hogy pörgős legyél, céltudatos és a legfontosabb, hogy akarj dolgozni.

Mert itt bizony kell. :A munkavégzés váltott műszakban történik.

Az egyik héten H-P 5-13:30-ig, a másik héten H-P 10:30-19h, illetve a délutános héten a szombati napon is 5-14h-ig.

Fényképes Önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A tárgyba kérlek írd be, hogy pultos-eladó, köszönöm.

Feladatok

  • Vendégek kiszolgálása,
  • betanított sütés,
  • kasszázás,
  • tisztaság fenntartása.
  • Minden ami kávézó-reggeliző helyen elvégzendő feladat.

Elvárások

  • Rendes, szorgalmas munkavégzés.
  • Csapatmunkában való részvétel.
  • Jó kommunikáció, megbízhatóság.

Előnyök

  • Pontos, megbízható munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Családias környezet,
  • emberi hozzáállás,
  • versenyképes jövedelem.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott