Napelemes értékesítőt keresünk országosan

Szerezz kimagasló jövedelmet az egyik legrohamosabban fejlődő iparágban akár másodállásban is!

Cégünk napelemes rendszerek értékesítésével, kivitelezésével és tervezésével foglalkozik országszerte lakossági és ipari méretekben.

Országosan keresünk olyan talpraesett partnereket, akik adott esetben több éves értékesítői tapasztalattal rendelkeznek.

Nem probléma, ha nincs ismereted a napelemes rendszerekkel kapcsolatban, hiszen a belső képzéseinken minden műszaki részt megtanítunk neked, amire szükséged lehet a jövőben ahhoz, hogy egy profi napelemes értékesítővé válj!

Feladatok

  • Elsősorban napelemes rendszerek értékesítése lesz a fő feladatod.
  • Személyes felmérésnél szükség lesz arra, hogy feltérképezd az ügyfelek igényeit.
  • Fontos számunkra a visszacsatolás, meglévő ügyfeleink kezét sem engedjük el, ezért a velük való kapcsolattartásban is számítunk rád.
  • Szükség lesz némi adminisztrációra is, de ebben segíteni fog neked a kiforrott informatikai rendszerünk.

Elvárások

  • Ügyfélközpontúság! Légy rugalmas, türelmes, és gondolkodj mindig az ő fejükkel.
  • Kommunikálj profin, hiszen a kommunikáció és a tanácsadás minősége ebben a szakmában elengedhetetlen. Nagyon fontos a pontos tájékoztatás!
  • Legyenek önálló gondolataid. Természetesen mindenben segíteni fogunk neked, de díjazzuk, ha feltalálod magad saját kútfőből is.
  • Rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal. Ehhez bizony szükséged lehet a személyes felmérések, tárgyalások alkalmával.
  • Légy borzasztó motivált! Az sem baj, ha nem rendelkezel értékesítői tapasztalattal, mert egy folyamatosan fejlődő, fiatal csapat partnere leszel. Hidd el, a jövőben meg lesz ennek a gyümölcse.
  • Légy számlaképes!

Előnyök

  • Értékesítői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Egy könnyen kiszámítható, versenyképes jövedelmet
  • Egy előrelátó, dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz
  • Rugalmasságot! Megértjük, ha főállás mellett végzed az értékesítést; ha hétvégéken nem  dolgozol; ha éppen nyaralni mész. Akkor, és annyit dolgozol, amennyit csak szeretnél. Azt viszont tudnod kell, hogy valószínűleg ezzel lesz arányos a jövedelmed is.
  • Olyan belsős képzéseket/meetingeket, amiken folyamatosan képezünk majd téged

Foglalkoztatás jellege

  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető